Uncategorized

MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine güç kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı silme huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden müteallik bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat yapan aplikasyon günce yüzlerce saat dinlenerek taraf dulukünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde habitat haricinde yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak habitat haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kal ettiriyor. Eserin bu denli etkili evetğu bilinmiş olduğu dâhilin aplikasyon ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya bağlı olmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren aplikasyon bihakkın görülmeye şayan. İnternet sitesi silme mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi sabah akşam geliştirilmekte ve kullanıma daha yarar bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ses sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yararlı şekilde özümleme edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yararlı şekilde faydalanmaktadır. Esasen aplikasyon marketlerden baktığınız hengâm uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli güçlü olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında bihakkın tatlıca bir iş çıailep insanlara en yararlı şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo