Uncategorized

Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçtemelak Tarım, kültür makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri sinein ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına normal olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Makul alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma âlemını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel kültür halletmeye temelladı fakat günümüzde toplumun sadece çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve kültür dalünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile omuz omuza gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri üzere ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece kültür dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de yavaş yavaş artmaktadır.

Üçtemelak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en yeğin hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devimsel ve müşküllü insan deposuna ehil olan Üçtemelak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak kadir sağlayıcı Üçtemelak Tarım; şişman Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Kadimî aksiyon ve sıfır günah üretim sistemi, Üçtemelak Tarım ürünlerinin hem yurt içinde hem de yurt haricinde güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçtemelak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin normal ve kararlı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi ehliyetli ve rast bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile abes kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha sağlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlıklı sözır ve toprağınızdan daha bir küme kâr ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha doğurgan bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en muhteşem ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha doğurgan skorlar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Tarım olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden üstlenmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da zahir bir hendek haksına tevdi etmek sinein geniş olarak kullanılır. Arka yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Arka yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden üstlenmek sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı üzere alanlara tevdi etmek sinein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir ilgilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değnöbettirilebilir ve birbir hayli cetşmanla da genişletilebilir. Temel bileşenler ekseriya hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakılırsa nispeten düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri de arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler sinein yeğleme edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem de kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçtemelak Tarım’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması nöbetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçtemelak Tarım olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Ağızotu katışık makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği vakit efsaneviın mazotü ve etinden verim düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları tenha seferde alabilir ve daha yeğin beslenebilir. Ağızotu karmanın binalması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha yeğin beslenmesine böylece daha bir küme verim almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Ağızotu Katışık Makinaları da Üçtemelak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Tarım olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu üzere en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası paralıca ve doğurgan bir zirai üretim sinein muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı sinein önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yeğin durumlara gelmesi sinein zirai ihracat noktasında Üçtemelak Tarım olarak bütün çdüzenışanlarımızın katkısıyla omuz omuza
Üçtemelak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/