Uncategorized

Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler bâtınin üretilen henüz gösterişsiz modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının zirya kaymasını karışmak bâtınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde cinsilatif vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kafalandı. Ayrıca unutulmaya yan tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri münhal ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbâtınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine selim fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler eğlence dansında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birbunca erkek dergisinde cinsilatif vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de dünya almaya kafaladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler de evetğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün evetğu denli narin olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişsağlıklı keyifsiz etmemesi gerekir. Moda bölümü artık jartiyeri uslu sunum olarak satmanın yanı sıra birbunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen takımı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat giderek liberalleşmeye selim giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla müteallik olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık getirmek bâtınin zirdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse de bel kemiği kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları uslu başına veya bir partnerle her yaştan adam aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve cihan genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına göre seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına göre ihtiyaç, hayata nitelik salmak bâtınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde bâtın evetğu bâtınin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten sefa meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla hayatta olmak bazı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kaldırmak, kârlevselliği için veri edinmeden satın kaldırmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek bâtınin majör çaba sarf etmelidirler. Antrparantez; artık vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bâtınin seks shoplardan hileışveriş henüz kolaylık ve huzur olmaya kafaladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks canında yaşanan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı bâtınin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin teltiklığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar keyif problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Gayrı taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel refah düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop aksatalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, canına dirilık salmak, henüz sağlıklı bir orgazm hayatta olmak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek bâtınin sex shoplardan hileışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan aksatai yok olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını savunmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında majör vürutmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum selim olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri uslu şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun sefa haritasını çıkarmakta bayağı çarpıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona göre devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en kolaylık yolu. Antrparantez seks esnasında laflamak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli keyifsiz edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yanüğünün penisinizi sıkarken münhalkaldırmak bâtınin bâtıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek müşkül tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz sağlıklı seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak sağlıklı bir seksin sonu zorluklalü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/